DĚJE SE JINDE: Mykologická vycházka – Lesy na Panských Nových Dvorech

Muzeum Beskyd Frýdek-Místek zve:

Sobota 5. října 2019, sraz v 9:00-9:15 na zastávce autobusu Frýdek, res. U lesa. Trasa: rest. U Mámy – zámeček – Jílový potok – bývalý vojenský les – Novodvorský močál – rest. U Mámy. Ing. Jiří Lederer

Pojďte se s námi projít nejen za houbami. Vycházka určena dětem i dospělým je vedena převážně jehličnatými lesy s výskytem hub většiny známých skupin – hřibovitých, pečárkovitých, holubinkovitých, chorošovitých aj. i druhy břehů vodotečí nebo rostoucí na starých dřevinách. Vycházka se koná za každého počasí. Ukončení na místě srazu v 13-14 hodin.

Více zde http://www.muzeumbeskyd.com/akce/

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Děje se jinde .... Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.