DĚJE SE JINDE: LESNICKY VÝZNAMNÉ MECHOROSTY – WORKSHOP

Ve středu 22. listopadu 2017 ve dvou termínech – dopoledne (10 až 12 hod.) a odpoledne (16 až 18 hod.) proběhne v přednáškovém sále Zeleného domu Muzea Beskyd Frýdek-Místek (GPS: 49°41’12.656″N, 18°20’46.319″E) třetí mechový workshop Lesnicky významné mechorosty.

Zájemci se seznámí se základními snadno poznatelnými lesními mechorosty. Na úvod dvouhodinového bloku proběhne krátká vstupní přednáška, na kterou naváže práce s živými vzorky mechorostů a pracovním listem. Účastníci si odnesou pracovní list a malý herbář se vzorky mechorostů. Odpoledne proběhne stejný program.

Workshop je vhodný pro začátečníky. Vstup zdarma. Prosím, hlaste se předem J. Tkáčikové, e-mail: jana.tkacikova@muzeumbeskyd.com, tel. 737 589 199.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Děje se jinde .... Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.