Soutěž o logo Moravskoslezské pobočky ČBS

Moravskoslezská pobočka České botanické společnosti postrádá oficiální logo, kterým by se zřetelně identifikovala. Jeho potřeba se ukazuje zvláště při tvorbě poutačů na námi pořádané akce pro veřejnost, a proto vyzýváme své členy k zasílání návrhů do soutěže. Logo musí splňovat kritéria jedinečnosti jednoduchosti, aby i v relativně malých rozměrech bylo charakteristické, musí být vloženo v základní geometrický tvar a musí být kreslené. Ať rukou nebo v počítačovém programu, přičemž vítězný návrh bude podle předlohy proveden digitálně – veskrze profesionální program, pakliže zvítězí návrh rukodělný. Své neanonymní návrhy prosíme opatřete krátkým popiskem a zasílejte do 1. února 2022 na adresu mspobocka.cbs@gmail.com. Samotná soutěž proběhne v bezprostřední návaznosti.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.