Zprávy České botanické společnosti 2015 – vyšlo nové číslo 50/1

Vyšlo číslo 50/1 časopisu Zprávy České botanické společnosti. Tentokrát není žádný článek zaměřen k regionu severovýchodu ČR. V novém čísle je však uveřejněn XIII. díl Dodatků k flóře České republiky (Additamenta ad floram Reipublicae Bohemicae) i s některými příspěvky členů Moravskoslezské pobočky či regionálními údaji. Podrobnější obsah čísla je níže.

Časopis Zprávy České botanické společnosti uveřejňují původní odborné články ze všech oborů terénní botaniky (taxonomie, chorologie, geobotanika, ekologie, floristika, apod.). Časopis dále uveřejňuje informace o činnosti ČBS, jubilea členů ČBS, zprávy z botanického života, knižní recenze a informace o (zejména regionální) literatuře. Zprávy ČBS jsou určeny široké odborné veřejnosti a vydává je Česká botanická společnost.

literat_zpravycbs50-1_1

literat_zpravycbs50-1_3

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Nové knihy a časopisy. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.