Výrazné zlepšení Digitální knihovny na MZK

Digitální knihovna Moravské zemské knihovny v Brně dostala nový „webový kabát“, čímž došlo k výraznému zlepšení v uživatelském využití tam uložených dokumentů. Oproti starému a nebývale nepraktickému rozhraní, lze nyní pohodlně číst elektronické dokumenty. Možná se ptáte, proč je o tom tento příspěvek na stránkách Moravskoslezské pobočky ČBS? Na Digitální knihovně jsou totiž uloženy zdigitalizované všechny Zprávy (Československé) České botanické společnosti. Nyní lze konečně tyto Zprávy snadno číst a i v nich jednoduše listovat. Proto neváhejte a začtěte se do starších ročníků Zpráv (Československé) České botanické společnosti na novém webovém rozhraní Digitální knihovny MZK.

Zprávy Československé botanické společnosti najdete zde.

Zprávy České botanické společnosti najdete zde.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.