Zprávy České botanické společnosti 2014 – vyšlo nové číslo 49/2

Vyšlo číslo 49/2 časopisu Zprávy České botanické společnosti. Tentokrát není žádný článek zaměřen k regionu severovýchodu ČR, ale i tak je možné se začíst do zajímavých příspěvků např. o floristických poznámkách z Brna a okolí nebo o nově zavlečeném druhu vrbině brvité. Podrobnější obsah čísla je níže.

Časopis Zprávy České botanické společnosti uveřejňují původní odborné články ze všech oborů terénní botaniky (taxonomie, chorologie, geobotanika, ekologie, floristika, apod.). Časopis dále uveřejňuje informace o činnosti ČBS, jubilea členů ČBS, zprávy z botanického života, knižní recenze a informace o (zejména regionální) literatuře. Zprávy ČBS jsou určeny široké odborné veřejnosti a vydává je Česká botanická společnost.

literat_zpravycbs49_2_1

literat_zpravycbs49_2_2

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Nové knihy a časopisy. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.