Zprávy Vlastivědného muzea v Olomouci – číslo 307

Vyšlo 307. číslo regionálního časopisu Zprávy Vlastivědného muzea v Olomouci, ve kterém si můžete mimo jiné přečíst články našich členů věnované flóře severovýchodní části ČR:

  • Rozbrojová Z. & Táborská M. (2014): Botanický průzkum Hrabětického lesa.

Časopis Zprávy Vlastivědného muzea v Olomouci vychází od roku 1951 a v širším smyslu navazuje na druhé nejstarší moravské odborné periodikum – Časopis Vlasteneckého spolku musejního a je vydávaný Vlastivědným muzeem v Olomouci. Uveřejňuje výsledky odborné činnosti pracovníků Historického a Přírodovědného ústavu VMO, tak i dalších vědeckých a kulturních institucí, které se zabývají přírodními a historickými poměry Olomouckého kraje.

Číslo je k dostání na adrese vydavatele.

literat_zpravyvmo306

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Nové knihy a časopisy. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.