Zprávy Vlastivědného Muzea v Olomouci – Přírodní vědy, 313/2017

Vyšlo číslo 313/2017 časopisu Zprávy Vlastivědného Muzea v Olomouci, ve kterém si můžete mimo jiné přečíst články věnované flóře severovýchodní části ČR:

  • Duchoslav M. & Hradílek Z.: Květena a vegetace vápencového vrchu Třesín u Litovle.
  • Dvořák V. & Hlinická V.: K nedožitým devadesátinám Čestmíra Deyla (1927–2003).

Časopis Zprávy Vlastivědného Muzea v Olomouci uveřejňuje původní (dosud jinde nepublikované) studie a nálezové zprávy z oborů přírodních věd (geologie, paleontologie, botaniky, zoologie) psané v češtině s anglickým abstraktem. Přednostně jsou publikovány studie regionálního rázu. Práce mohou podléhat recenznímu řízení nebo být zařazeny mezi odborné příspěvky bez recenzního řízení a o jejich uveřejnění a pořadí otištění rozhoduje redakční rada. Pro další číslo je uzávěrka příjmu rukopisů stanovena na 30. května 2018.

Titul je k dostání ve Vlastivědném muzeu v Olomouci.

Časopis bude rovněž přístupný online.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Nové knihy a časopisy. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.