Minifloristický kurz 2014 je za námi

Již potřetí pořádala Moravskoslezská pobočka ČBS floristický minikurz.

Hlavní myšlenkou miniFK je nejen setkávání podobně naladěných lidí, ale i probádání často na první pohled botanicky neatraktivních území.

Po zdařilém loňském kurzu na Osoblažsku jsme pro letošní rok vybrali území rovněž opomíjené, ležící mezi dvěma CHKO – Beskydy a Bílé Karpaty. Pohybovali jsme se na jižním okraji okresu Vsetín a na severním okraji okresu Valašské Klobouky. Některé trasy byly totožné s těmi, které absolvovali naši předchůdci během „velkého“ celostátního floristického kurzu ve Valašských Kloboukách v roce 1973. Proto tak trochu poeticky jsme letošní miniFK, který se konal ve dnech 13. – 15. června, nazvali „po stopách floristického kurzu ve Valašských Kloboukách“.

Informační materiály ke kurzu

Podrobnosti připravujeme.

_miniFK2014
logo

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.