POZVÁNKA – Vycházka za lišejníky a mechorosty CHKO Jeseníky

Dne 19. dubna 2014 se uskuteční vycházka za lišejníky a mechorosty CHKO Jeseníky. Akci pořádá Vlastivědné muzeum v Šumperku a Muzeum a galerie Orlických hor v Rychnově nad Kněžnou.

Trasa vycházky povede z Červenohorského sedla na Vřesovou studánku. Odtud je možno pokračovat do Kout nad Desnou, nebo se vrátit na Červenohorské sedlo. Lze také společnou trasu na Vřesové studánce opustit a dál pokračovat po vlastní ose na Šerák. Sraz účastníků je na parkovišti na Červenohorském sedle v 10,00, ukončení vycházky nejpozději v 16,30 v Koutech nad Desnou, nebo v 18,00 na Červenohorském sedle (v návaznosti na spoje směr Šumperk).

V případě extrémně nepříznivého počasí bude exkurze přeložena na jiný termín, což bude přihlášeným účastníkům sděleno telefonicky nebo mailem. Z toho důvodu prosíme zájemce o exkurzi, aby zasílali své přihlášky (s uvedením mailové adresy a telefonního čísla) na adresy halda@moh.cz , magda.zmrhalova@muzeum-sumperk.cz, případně se hlásili telefonicky na čísla 494 534 450, 583363070, 583363077. Exkurzi povedou J. Halda (Muzeum a galerie Orlických hor v Rychnově nad Kněžnou) a M. Zmrhalová (Vlastivědné muzeum v Šumperku).

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.