Zprávy Vlastivědného muzea v Olomouci – číslo 305

Vyšlo 305. číslo regionálního časopisu Zprávy Vlastivědného muzea v Olomouci, ve kterém si můžete mimo jiné přečíst články věnované flóře severovýchodní části ČR:

  • Hradílek Z. & Blahut P. (2013): Zajímavé přechodové rašeliniště u Slavkova v Oderských vrších.

Časopis Zprávy Vlastivědného muzea v Olomouci vychází od roku 1951 a v širším smyslu navazuje na druhé nejstarší moravské odborné periodikum – Časopis Vlasteneckého spolku musejního a je vydávaný Vlastivědným muzeem v Olomouci. Uveřejňuje výsledky odborné činnosti pracovníků Historického a Přírodovědného ústavu VMO, tak i dalších vědeckých a kulturních institucí, které se zabývají přírodními a historickými poměry Olomouckého kraje.

literat_zpravyvmo305

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Nové knihy a časopisy. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.