Zprávy České botanické společnosti 2012 – vyšlo nové číslo 47/2

Vyšlo číslo 47/2 časopisu Zprávy České botanické společnosti, ve kterém najdete mj. příspěvek V. Kalníkové: Rozšíření invazních neofytů podél vodních toků severovýchodní Moravy a Slezska nebo úvodní část příspěvku J. Prančla o rodu hvězdoš (Callitriche) v ČR.

Časopis Zprávy České botanické společnosti uveřejňují původní odborné články ze všech oborů terénní botaniky (taxonomie, chorologie, geobotanika, ekologie, floristika, apod.). Časopis dále uveřejňuje informace o činnosti ČBS, jubilea členů ČBS, zprávy z botanického života, knižní recenze a informace o (zejména regionální) literatuře. Zprávy ČBS jsou určeny široké odborné veřejnosti a vydává je Česká botanická společnost.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Nové knihy a časopisy. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.